Новини Defense
Онлайн-конференція з продуктивного ведення бізнесу
Онлайн-конференція з продуктивного ведення бізнесу

Добігає кінця 4-й робочий тиждень 3-го місяця зими. А що це означає? Це маячок, що час скласти весняного to do листа. Дозвольте підкинути "смачну" ідейку від партнерів.

Вже наступної середи, 3 березня об 11:00, компанія Бітрікс24 проведе безкоштовну онлайн-конференцію “Анатомія змін: Що далі? Нові стратегії продуктивного ведення бізнесу”.

Найкращі експерти зі сфери стратегічного управління та організації бізнесу запрошують власників та всіх фахівців поговорити про “нову нормальність”.

Андрій Длігач (Advanter Group), Наталія Єрємєєва (Stekloplast), Віктор Дубровін (консультант зі стратегії та маркетингу), В'ячеслав Сухомлинов (GTD в Україні), Алла Задніпровська («Жива Справа») та ін. Експерти обговорять рішення та стратегії, які допоможуть працювати бізнесу в турбулентні часи.

У ході заходу Ви дізнаєтесь:

 • Як правильно будувати стратегію у нестабільні часи
 • Як бути продуктивним та залишатися лідером для команди
 • Як ефективно керувати компанією та приймати глобальні рішення

Весна – найкращий час для змін. Радимо зайняти свої місця на першій дискусійній події сезону 2021. Реєструйтеся за посиланням.

  Читайте також
  Defense на Packaging of the World - Defense
  16/03/2021

  Packaging of the World – повноцінна дизайн-бібліотека, в якій представлені найкращі роботи “оф зе ворлд”. Шукайте наш кейс "Перекусно" у категорії "Snacks"...

  НАДІЙШОВ ЧАС ДІЛИТИСЯ ЗНАННЯМИ! - Defense
  11/09/2020

  Яна Чумак, співзасновниця агентства Defense та практикуючий маркетинг-стратег, запускає власний YouTube канал...